contact       sitemap       over CSV

Verdachte aangehouden door de politie

Een Bossche leerling is op 8 januari 2010 door de politie aangehouden wegens wapenbezit. De 14-jarige jongen had een mes getrokken. Bij dit incident raakte niemand gewond.

Ruzie met medeleerling
De leerling van de Sancta Maria Mavo te Den Bosch trok een mes nadat hij ruzie had gekregen met een medeleerling. Tegenover het Brabants Dagblad verklaarde een woordvoerder van de politie dat de ruzie volgde op een conflict over het gooien van sneeuwballen.

Politie gewaarschuwd
Vrienden van de verdachte slaagden erin het mes te bemachtigen en over te dragen aan een leraar. De leerling werd vastgezet in een lokaal, waarna de politie werd gewaarschuwd. De politie nam het mes in beslag en de verdachte werd aangehouden en meegenomen voor verhoor. Bij het incident raakte niemand gewond.

Bronnen:  Politie.nl, 08-01-2010; Brabants Dagblad, 09-01-2010.