contact       sitemap       over CSV

Meisje van school gestuurd, lerares heeft aangifte gedaan

Op het Trinitas College in Heerhugowaard heeft een leerlinge uit 2-vmbo nagellakremover in de koffie van haar docente gegooid. De leerlinge is verwijderd van school. Door de docente is aangifte gedaan bij de politie. Dit bericht het Noordhollands Dagblad van 31 maart 2009.

Aanleiding
Het Noordhollands Dagblad schrijft over de aanleiding van dit incident: "De lerares had de nagellakremover tijdens de les afgepakt van het meisje. Toen ze even de klas uit ging, is het meisje naar het bureau van de docente gelopen en heeft ze het giftige goedje uit woede in de koffie gegoten."

Geschokte reacties
De krant meldt dat de algemeen directeur Gerrit-Jan van Luin, docenten en leerlingen geschokt zijn door het incident. "De docente nam een slok, maar proefde gelukkig meteen dat er met de koffie iets mis was," vertelt directeur van Luin. "Het meisje heeft veel spijt van haar daad en realiseert zich hoe stom dit is geweest. Ze had er niet goed over nagedacht."

Van school gestuurd
Om een signaal af te geven is de leerlinge van school gestuurd. "Als je opzettelijk de veiligheid van medeleerlingen of docenten in gevaar brengt, dan is er een grens overschreden. Deze mening wordt door iedereen gedeeld, ook door het meisje zelf," aldus Van Luin in het Noordhollands Dagblad.

Bron: Noordhollands Dagblad, 31-03-2009.